نمایندگی میتسوبیشی تلاش خودروی ایرانیان با کد 1003 یکی از نمایندگی های فروش شرکت آرین موتور در خیابان جمهوری تهران است.

تاریخچه شرکت تلاش خودرو ایرانیان

نمایندگی میتسوبیشی تلاش خودروی ایرانیان.png

 شرکت تلاش خودرو ایرانیان با هدف ارائه خدمات و فروش انواع خودرو های داخلی و خارجی در سال 1388 تاسیس گردید. این شرکت با اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت صنایع خودرو سازی مدیران - - و واردات انواع خودرو ها فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نمود. این شرکت با رویکرد مشتری مداری جایگاه ویژه ایی نزد مشتریان کسب کرده است به طوری که در زمان محدود توانست با کسب رتبه اول کشوری در زمینه فروش و خدمات پس از فروش گام های موثری در راستای تحقق احترام به مشتریان بردارد. در ادامه موفقیت ها، این شرکت نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت های رامک خودرو - Ssangyong ، اطلس خودرو - Kia ، آرین موتور - Mitsubishi ، تابان - DS ، گروه بهمن - Mazda ، و نگین خودرو -  Renault اخذ نمود.

پس از حدود 10 سال از زمان تاسیس شرکت و به منظور ارایه بهینه خدمات به مشتریان، این شرکت با راه اندازی پنج شعبه نمایشگاهی در نقاط مختلف و همچنین تجهیز سه مرکز تعمیرگاهی تحت نظارت کارشناسان فنی دامنه فعالیت خود را گسترده تر کرد. شرکت تلاش خودرو ایرانیان با حفظ رتبه های برتر فروش و خدمات پس از فروش MVM در سال های 1393 و 1394گواهینامه رتبه یک خدمات را از وزارت صنعت و معادن (ISQI) دریافت کرد.

این شرکت از سال 1392 رسما اقدام به واردات خودرو های کیا - Kia و هیوندای - Hyundai با مجوز رسمی صدور سند (کاردکس) از رییس پلیس محترم راهور ناجا کرد، همچنین شرکت تلاش خودرو ایرانیان با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین مراکز اسقاط خودرو های فرسوده در شهر صنعتی آخولا با مساحتی بالغ بر 15000 متر مربع آماده اسقاط و بازیافت خودرو های فرسوده است.

فکس :: 33860102

این نمایندگی در روز های کاری هفته از ساعت 8 و30 دقیقه صبح تا 1 ظهر و از ساعت 3 و 30 دقیقه بعد از ظهر تا 8 شب آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم است.

منبع

افزودن دیدگاه جدید