تعمیرگاه تخصصی ولوو سواری ( کارگری ) با بهره گیری از مهندس های مجرب و حرفه ایی و همچنین دستگاه های پیشرفته یکی از بهترین تعمیرگاه های خودرو های سواری برند ولوو سوئد در محدوده میدان آزادی است.

تعمیرگاه تخصصی ولوو سواری ( کارگری ) در سال 1366 توسط آقای اصغر کارگری تاسیس گردید. آقای اصغری فعالیت خود را در سال 1351 در اولین نمایندگی ولوو سواری (شماره یک) در ایران آغاز نمود و در ادامه در دوران ابتدایی جنگ ایران در دهه 60 و بعد از تعطیل شدن این نمایندگی، اقدام به تاسیس اولین نمایندگی ولوو سواری ( کارگری) نمود.

قدمت این تعمیرگاه به 40 سال می رسد و هدف اصلی آن در این مدت انجام خدمات تخصصی و تامین قطعات اصلی مورد نیاز ولوو سواری بوده و هست. تعمیرگاه تخصصی ولوو سواری ( کارگری ) با بهره گیری از مهندس های مجرب، حرفه ایی و آموزش دیده و همچنین وجود دستگاه های پیشترفته و دیاگ تخصصی خودرو های شاسی بلند و سواری ولوو در ایران توانسته است نیاز های مشتریان خود را اعم از انجام کلیه خدمات تخصصی و تامین قطعات اورجینال میسر سازد. 

تعمیرگاه کارگری به مدل های زیر سرویس ارایه می دهد.

XC90 XC60 V40 C70 C30 V40 S80 V70

از دیگر خدمات این تعمیرگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد

تعمیر موتور

بازدید و تعمیرات جلوبندی

رفع عیوب خاص

تنظیم موتور

برنامه ریزی و پروگرام

ساعت کاری تعمیرگاه ولوو کارگری از شنبه الی چهارشنبه 8:30 تا 12:30 و 14 تا 18:30 است، همچنین لازم به ذکر است این تعمیرگاه جمعه ها تعطیل و پنجشنبه ها از ساعت 8:30 تا 14 آماده سرویس دهی می باشد.
در ادامه تصاویری از این تعمیرگاه

تعمیرگاه تخصصی ولوو سواری (کارگری) 2.jpgتعمیرگاه تخصصی ولوو سواری (کارگری) 3.jpgتعمیرگاه تخصصی ولوو سواری (کارگری) 4.jpgتعمیرگاه تخصصی ولوو سواری (کارگری) 5.jpgتعمیرگاه تخصصی ولوو سواری (کارگری) 6.jpgتعمیرگاه تخصصی ولوو سواری (کارگری) 8.jpgتعمیرگاه تخصصی ولوو سواری (کارگری) 9.jpg

دیدگاه‌ها

واقعا این اشخاص بی نظم وبی دقت وبدقول هستند یه خسارت مالی به من زدند خداازشون نگذره

افزودن دیدگاه جدید