تعمیرگاه تخصصی احسان دارای کادری مجرب و حرفه ایی یکی از بهترین و مجهزترین تعمیرگاه های تخصصی ماشین های بی ام و - BMW، پورشه - Porsche، مازراتی - Maserati، و مرسدس بنز Mersedes Benz در تهران است.

تعمیرگاه تخصصی احسان یکی از بهترین تعمیرگاه ها و مراکز خدمات پس از فروش خودرو های بنز، بی ام و، پورشه و مازراتی در تهران است.

از ویژگی های خوب تعمیرگاه احسان می توان به انجام سرویس های دوره ایی خودرو و تامین قطعات مصرفی در محل مشتری اشاره کرد. این سرویس ها تنها محدود به یک نوع برند خاص یا مدل خاص نمی شود و دارندگان خودرو های پورشه، بی ام و و مرسدس بنز می توانند از این خدمات که شامل تعویض روغن موتور، شارژ باتری، تعویض فیلتر هوا و روغن و ... هستند، استفاده کنند.

تعمیر گاه تخصصی احسان.jpg

این تعمیرگاه برای رفاه هرچه بیشتر مشتریان خود سرویس خودروبر سیار نیز در اختیار آن ها نیز قرار می دهد بدین صورت که مشتریان در هر نقطه از شهر تهران می توانند با شماره تماسی که در این صفحه ذکر شده تماس گرفته و درخواست خودرو بر کنند.

از مزایای استفاده از خدمات تعمیرگاه تخصصی احسان می توان به استفاده از قطعات اصلی و مورد تایید کارخانه، عیب یابی سریع، صرفه جویی در زمان و هزینه، بایگانی الکترونیک، تعرفه مناسب و ارائه خدمات در سطح شهر و تیم مجرب، آموزش دیده و حرفه ایی اشاره کرد.

تعمیر گاه تخصصی احسان_0.jpg

تعمیر گاه تخصصی احسان 3.jpg

این تعمیرگاه به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان است

تعمیر گاه تخصصی احسان 4.png

تعمیر گاه تخصصی احسان 5.png

افزودن دیدگاه جدید