نمایندگی، تعمیرگاه و مرکز خدمات پس از فروش 1042 و 1041 مرکزی بهمن موتور در غرب تهران و در بزرگراه شهید لشکری (مخصوص) واقع شده است .

تعمیرگاه و نمایندگی مرکزی بهمن موتور در تهران

گروه بهمن در سال 1331 هجری شمسی و در زمینه فعالیت در حوزه حمل و نقل دریایی و حق العمل کاری نمایندگی های تجاری به نام شرکت سهامی ایران خلیج کو تاسیس شد. در سال 1338 این شرکت اولین محصول خود را با عنوان وانت سه چرخ مزدا تولید کرد و پس از آن نام خود را به کارخانه اتومبیل سازی مزدا تغییر داد. از محصول های دیگر این شرکت وانت مزدا 1600 بود که در سال 1363 تولید و روانه بازار شد و در همان سال نام این شرکت به ایران وانت تغییر یافت. 

نمایندگی و تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن موتور در تهران - کد 1042 و 1041.jpg

در سال 1378 و با تغییر دوباره نام شرکت به گروه بهمن حوزه فعالیت های تولیدی، بازرگانی و سرمایه گذاری توسعه یافت و شروعی برای این مجموعه رقم خورد. از جمله افتخاراتی که شرکت بهمن موتور بدست آورده است می توان به خودرو ساز نمونه، بهره ورترین خودرو ساز، اولین خودرو ساز سبز، قرار گرفتن در میان کیفی ترین خودرو های تولیدی کشور و ... اشاره کرد.

در میانه این دهه یعنی سال 95 شرکت با رویکردی جدید و ماموریتی متفاوت از گذشته خود، به بخش خصوصی واگذار گردید.

این مرکز زیر نظر گروه بهمن ، در غرب تهران واقع شده است و کلیه خدمات را بر روی خودرو های تحت پوشش گروه بهمن شامل انواع مدل های خودرو سواری B30 ، هاوال H2 ، مزدا 3 - Mazda 3، وانت 2000 کارا و ... انجام می دهد از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیرگاه مرکزی بهمن موتور در تهران - کد 1042 و 1041

  • کلیه خدمات مربوط به گارانتی بهمن موتور
  • انجام سرویس های اولیه و ادواری شامل تعویض روغن، فیلتر روغن، فیلتر هوا، فیلتر کابین و ...
  • شارژ گاز کولر و تعویض روغن کمپرسور با دستگاه تخصصی
  • تعمیرات تخصصی مزدا 3، B30 ، وانت کاپرا ، هاوال H9  و ...
  • تعمیرات تخصصی موتور و گیربکس های اتوماتیک
  • فروش لوازم جانبی و قطعات یدکی اورجینال

ساعت پذیرش تعمیرگاه از 7 صبح الی 6 بعد از ظهر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مرکز با تلفن های درج شده تماس حاصل فرمایید.

48097580

تعمیرگاه مرکزی بهمن موتور در تهران - کد 1042 و 1041

تعمیرگاه مرکزی بهمن موتور در تهران - کد 1042 و 1041نمایندگی و تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن موتور در تهران - کد 1042 و 1041 (2).jpg

تعمیرگاه مرکزی بهمن موتور در تهران - کد 1042 و 1041

منبع وب سایت گروه بهمن

دیدگاه‌ها

خوبه
سلام بنده مزدا ۳۲۳ دارم میخوام سرویس کلی بشه باید چه کنم؟
سلام.امروز با شركت تماس گرفتم.خانمى به اسم مرادى بسيار عالى و همراه به من جواب دادند و كارم رو راه انداختند. هفته ى پيش هم براى تعمير خودرو امده بودم همه چيز از رفتار پرسنل تا خدماتشون عالى بود.بعد گرفتن خودرو براحتى معاينه فنى گرفتم.دستشون درد نكنه.
امروز ٢٢ فروردين براى تعمير كولر مراجعه كردم.از خدمات بسيار راضى بودم.از سركار خانم رستمى،جناب مهندس كيا و جناب مهندس صادقى بسيار ممنونم.

افزودن دیدگاه جدید