خودرو مرسدس بنز E63s با تیونینگ وات معرفی شد

خودرو مرسدس بنز E63s با تیونینگ وات معرفی شد
شرکت تیونینگ وات آلمان - VÄTH Automobiltechnik از جدید ترین کیت ساخته خود برای مدل E63s AMG رونمایی کرد با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طی بیش از ۴۵ سال، شرکت وات اتومبیل تکنیک (VÄTH Automobiltechnik) در هوسباخ آلمان، بسیار فراتر از مرزهای خود به عنوان متخصص تیونینگ و اصلاح نوآورانه و نفیس برندهای مرسدس بنز و AMG شناخته می‌شود. وات با به کارگیری آخرین فناوری‌ها همراه با سال‌ها تجربه، نه تنها شهرت بسیار قابل احترامی برای خود به ارمغان آورده، بلکه مشتریانی قسم‌خورده را نیز به ارمغان آورده است.

خودرو مرسدس بنز E63s با تیونینگ وات معرفی شد_0.jpg

به گزارش اتومبیلزریویو، وات اکنون مرسدس بنز E63s AMG فورماتیک را برای تیونینگ پذیرفته و پکیج اسپرت ویژه برای این خودروی نجیب ارائه کرده است که قبلاً در نسخه اصلی ۶۱۲ اسب بخار قدرت دارد. وات با استفاده از توربوشارژرهای ساخت خود، اینترکولر بزرگ و بازسازی سیستم ورودی هوا و سوخت و همچنین سیستم اگزوز از لوله‌های پایین گرفته تا سیستم صدا خفه‌کن، قدرت را به ۸۷۹ اسب بخار افزایش داد که به صورت الکترونیکی گشتاور آن به ۱،۱۰۰ نیوتن‌متر محدود شده است.

وات با به‌روزرسانی گسترده مرسدس بنز E63s AMG فورماتیک ، نه تنها به افزایش افسانه‌ای در قدرت این خودرو رسید، بلکه به تجربه‌ی صدای چشم‌گیری نیز دست یافت. ناگفته نماند که کولر روغن گیربکس نیز نصب شده است. این سدان لوکس تنها در ۳ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت می‌رسد و بیشینه سرعت آن به ۳۴۵ کیلومتربرساعت محدود می‌شود.

رینگ‌های استاندارد ۲۰ اینچی با لاستیک‌های اختصاصی ۲۱ اینچی سه‌تکه VÄTH جایگزین شده‌اند. لاستیک‌های میشلن دور تا دور با عرض ۲۶۵ میلی‌متر در محور جلو و ۲۹۵ میلی‌متر در محور عقب، راحتی دلپذیری را ارائه می‌دهند.

مشاهده لیست بهترین تعمیرگاه های مرسدس بنز در تهران 

وات شاسی را با حداقل کاهش ارتفاع ۲۰ میلی‌متری بهینه کرد و کمک‌فنرهای مخصوص زیر بدنه، سفت شدن بیشتر بدنه را تضمین می‌کند. در مجموع، مرسدس بنز E63s AMG علاوه بر ویژگی‌های اسپرت و راحتی، به ایمنی نیز دست می‌یابد. نمای بیرونی به طرزی ماهرانه و با سلیقه با اسپویلر VÄTH روی دماغه و سقف زیباتر شده است.

تیونر آلمانی هیچ اشاره‌ای به قیمت این پکیج ارتقا برای مرسدس بنز E63s AMG فورماتیک نکرده است.

خودرو مرسدس بنز E63s با تیونینگ وات معرفی شد - 2.jpg

خودرو مرسدس بنز E63s با تیونینگ وات معرفی شد - 3.jpg

 

بیشتر بخوانید

افزودن دیدگاه جدید