سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس

سریع ترین ماشین های سال ۲۰۱۹ + عکس
در این مطلب قصد داریم ۱۰ تا از سریع ترین ماشین های آماده برای فروش و تولید انبوه جهان را معرفی کنیم. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

سریع ترین ماشین های جهان در سال 2019

کلیه خودرو های معرفی شده در این مطلب در حالت استاندارد و بدون هیچگونه تقویت، آماده براش فروش و به صاحبان خود تحویل داده شده، هستند. این لیست خودرو های دیگری همانند McLaren Speedtail و Koenigsegg Jesko که هنوز در مرحله تولید هستند را شامل نمی شود.

10 - Aston Martin DBS Superleggera - آستون مارتین دی بی اس سوپر لجرا

سریع ترین و قوی ترین آستون مارتین دنیا با پیشرانه 12 سیلندر 5200 سی سی و مجهز به 2 توربو، توانایی تولید 725 اسب بخار قدرت را دارد. حداکثر سرعت این خودرو 211 مایل بر ساعت یا 339 کیلومتر بر ساعت است.

سریع ترین ماشین های ۲۰۱۹ - آستون مارتین دی بی اس سوپر لجرا.jpg

9 - Ferrari 488 Pista - فراری 488 پیستا

نسخه تقویت شده فراری 488 مجهز به یک پیشرانه 8 سیلندر 3900 سی سی توربو است. این پیشرانه توانایی رساندن این خودرو به سرعت 211 مایل بر ساعت یا 339 کیلومتر بر ساعت را دارد. هدف اصلی تولید این خودرو مسابقه در پیست است.

سریع ترین ماشین های ۲۰۱۹ - فراری ۴۸۸ پیستا.jpg

8 - Ferrari 812 Superfast - فراری 812 سوپر فست

این ماشین همانند نامی که برای آن انتخاب شده سریع است. با توجه به نیروگاه 12 سیلندر 6500 سی سی این فراری، شما نیازی به مسیر طولانی مستقیم برای به حداکثر رساندن سرعت آن ندارید. حداکثر سرعت این ماشین 211 مایل بر ساعت یا 339 کیلومتر بر ساعت است.

سریع ترین ماشین های ۲۰۱۹ - فراری ۸۱۲ سوپر فست.jpg

7 - Porsche 911 GT2 RS - پورشه جی تی تو - آر اس

خودرو مخصوص پیست پورشه که توانایی تردد در شهر را دارد، با پیشرانه ۳۸۰۰ سی سی ۶ سیلندر تخت، ۷۰۰ اسب بخار به چرخ های عقب منتقل می کند. حداکثر سرعت این ماشین ۲۱۱ مایل بر ساعت یا 339 کیلومتر بر ساعت است.

سریع ترین ماشین های ۲۰۱۹ - پورشه ۹۱۱ جی تی ۲.jpg

6 - McLaren 720s - مکلارن 720 اس

اگر توانایی خرید مدل افسانه ایی مکلارن F1 یا مکلارن اسپید تیل را ندارید، مکلارن 720 اس بهترین انتخاب شماست. این خودرو با نیروگاه 4 هزار سی سی 8 سیلندر مجهز به 2 توربو توانایی رساندن شما به سرعت ۲۱۲ مایل بر ساعت یا 341 کیلومتر بر ساعت است.

سریع ترین ماشین های ۲۰۱۹ - مکلارن ۷۲۰ اس.jpg

5 - Chevrolet Corvette ZR1 - شورلت کورت زد ار وان

جایگاه پنجم این لیست مختص برند آمریکایی شورلت است. این کروت ارزان قیمت با موتور 8 سیلندر 6200 سی سی سوپرشارژ شده دقیقا هم سرعت مکلارن 720 اس است. قیمت این مدل حدود 138 هزار دلار آمریکا یا 1 میلیارد و 650 میلیون تومان با توجه به قیمت فعلی دلار در ایران است.

سریع ترین ماشین های ۲۰۱۹ - شورلت کوروت.jpg

4 - Ford GT - فورد جی تی

بسیاری از شرکت های خودرو سازی، خودرو های مسابقه ایی خود را از روی شاسی مدل های شهری خود بر می دارند ولی این موضوع در مورد فورد جی تی درست نیست. در حقیقت فورد جی تی یک خودرو مسابقه ایی است که شما می توانید مالیات آن را پرداخته، آن را بیمه کنید و به راحتی در شهر تردد کنید. فورد جی تی با موتور 6 سیلندر 3500 سی سی توربو 635 اسب بخار قدرت تولید می کند. حداکثر سرعت این فورد 216 مایل بر ساعت یا 347 کیلومتر بر ساعت است.

سریع ترین ماشین های ۲۰۱۹ - فورد جی تی.jpg

3 -Lamborghini Aventador SVJ - لامبورگینی آونتادور اس وی جی

در دنیای که همه خودرو سازان ماشین های هیبرید، توربو و یا الکتریکی تولید می کنند لامبورگینی خوش استایل کار را ساده کرده است. این لامبورگینی با موتور 12 سیلندر 6500 سی سی تنفس طبیعی 740 اسب بخار قدرت تولید می کند و توانایی رساندن شما به سرعت 217 مایل بر ساعت یا 350 کیلومتر بر ساعت را دارد.

 سریع ترین ماشین های ۲۰۱۹ - لامبورگینی آونتادور اس وی جی_0.jpg

2 - Koenigsegg Regera - کونیگزگ رگرا

کونیکزگ رگرا شاید سریع ترین خودرو جهان نباشد ولی سریع ترین ماشین هیبربد جهان است. این ماشین مجهز به یک موتور 8 سیلندر 5 هزار سی سی و 3 موتور الکتریکی است که در مجموع 1500 اسب بخار قدرت تولید می کنند. حداکثر سرعت رگرا 248 مایل بر ساعت یا 399 کیلومتر بر ساعت است.

لازم به ذکر است Koenigsegg Agera RS در حال حاضر تولید نمی شود و در نتیجه در این لیست جایی ندارد.

سریع ترین ماشین های ۲۰۱۹ - کونیگزگ رگرا.jpg

1 - Bugatti Chiron - بوگاتی شیرون

شاید هیچ کس از خواندن رتبه اول تعجب نکرده باشد، بوگاتی مدتی با مدل ویرون عنوان سریع ترین خودرو دنیا را در اختیار خود داشت و حالا با شیرون به این مهم دست یافته است. پیشرانه معروف ۱۶ سیلندر با ۴ توربو توانایی تولید ۱۵۰۰ اسب بخار قدرت را دارد. 

حداکثر سرعت شیرون به صورت الکترونیکی به 261 مایل بر ساعت یا 420 کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

سریع ترین ماشین های ۲۰۱۹ - بوگاتی شیرون_0.jpg

 

-- آپدیت --

Bugatti Chiron Super Sport 300 - بوگاتی شیرون سوپر اسپرت ۳۰۰

سریع ترین ماشین های ۲۰۱۹ - بوگاتی شیرون سوپر اسپرت ۳۰۰ - ۲.jpg

بوگاتی با نسخه ایی خاص از شیرون توانست به سرعت باورنکردنی 304.77 مایل بر ساعت یا 490.4 کیلومتر بر ساعت دست یابد. این نسخه از شیرون تبدیل به اولین خودرو تولید انبوهی شد که از مرز 300 مایل بر ساعت عبور کرد است. برای دستیابی به این مهم موتور ۸ هزار سی سی ۱۶ سیلندر دچار تغییراتی شده است که از مهم ترین آن افزایش قدرت آن از 1500 به 1600 اسب بخار است. تایر های شیرون ساخته شرکت Michelin - میشلن هستن، این تایر ها با اشعه ایکس مورد ارزیابی قرار گرفته اند و توانایی چرخش حدود ۴۲۰۰ بار در دقیقه را دارند.

سریع ترین ماشین های ۲۰۱۹ - بوگاتی شیرون سوپر اسپرت ۳۰۰.jpg

منبع : تحریریه دنده معکوس

افزودن دیدگاه جدید